ПРИПРЕМНА НАСТАВА И ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

ОСНОВНЕ СТРУКОВНЕ СТУДИЈЕ

Пријављивање кандидата за пријемни испит за Академију техничко-васпитачких струковних студија у Одсеку Пирот за студијски програм ОСС Струковни васпитач за рад са децом у предшколским установама  и студијски програм ОСС Пословни информациони системи  бити у просторијама Одсека Пирот  од 27. до 29. јуна 2022. године од 08 до 14 часова, а  електронско пријављивање кандидата могуће је и преко линка https://studistest.akademijanis.edu.rs/upis-osnovne/prijava од 9. до 29. јуна 2022.године у складу са упутством.

Полагање пријемног испита за студијски програм Струковни васпитач за рад са децом у предшколским установама  биће одржано 1. јула 2022.  по следећем распореду:

– Провера музичких и говорних способности кандидата  у 9.00  часова

–  Тест из Српског језика и књижевности у 10.00 часова

–  Тест из Опште културе и информисаности у 11.00 часова

Полагање пријемног испита за студијски програм  Пословни информациони системи  биће одржано 1. јула 2022. године у просторијама Одсека Пирот.

-Тест из математике у 10.00 часова

– Тест из Опште културе и информисаности у 11.00 часова

ПРИПРЕМНА НАСТАВА за оба студијска програма из свих предмета који се полажу,  за кандидате који су заинтересовани,  биће организована 27. и 28. јуна у периоду од 10 -12 часова.

-За кандидате за студијски програм  Струковни васпитач у предшколским установама припремна настава  је бесплатна а за кандидате за студијски програм  Пословни информациони системи  биће 2000 динара и уплата се може извршити на рачун 840-2111666-06 са позивом на бр. 04.

МАСТЕР СТРУКОВНЕ СТУДИЈЕ

Пријављивање кандидата у просторијама Одсека Пирот и Одсека Ниш од 04. до 06. јула 2022. године од 08 до 14 часова.
Електронско пријављивање кандидата преко линка https://studistest.akademijanis.edu.rs/upis-master/prijava вршиће се од 15 јуна. до 06.јула. 2022. године у складу са упутством.

Све остале информације можете добити на број 010/345-253, путем е-маил адресе prijemnipirot2022@akademijanis.edu.rs или лично на адресу ул. Ћирила и Методија, 29.

Конкурс за упис може се наћи на следећем линку:

Конкурс за упис на основне, специјаистичке и мастер студије.