Позив за студенте да се пријаве за такмичење Battle of Minds компаније British American Tobacco

Battle of Minds је глобално такмичење које се фокусира на откривање младих, пословних умова широм света у циљу решавања једног од три друштвена и еколошка изазова: Circular economyWorkplace digitalization и Blockchain’s business potential.

Студенти се организују у тимове од два до четири појединаца, осмишљавају идеје за одабрани изазов и пролазе кроз различите рунде такмичења. Најбоља идеја се награђује са 50 000£, док је износ од 25 000£ предвиђен за runners up у циљу реализације идеје и стручне праксе у компанији British American Tobacco South-East Europe д.о.о. у Београду. Такође, за оне који победе на нивоу ендомаркетинга компаније, могуће је обезбедити новчану награду или праксу у компанији.

Изазови:

1. Environmental challenge: Circular economy
  2. Social challenge: Workplace digitalization
  3. Governance challenge: Blockchain’s business potential

Више информација о самом такмичењу као и услове за пријаву на такмичење можете наћи на сајту: https://competition.bat-battleofminds.com/